04-8708586

מערכות דיפון ושאיבת מי תהום

לחברת יונית בלעדיות בישראל לשיווק, השכרה ומכירת מערכות דיפון תוצרת חברת LTW. חברת LTW הינה חברה גרמנית בעלת מוניטין וניסיון רב בייצור מערכות דיפון מתקדמות לעבודות תשתיות.

מערכות אלו מסייעות לעבודות תשתית ונותנות פתרון הנדסי ובטיחותי ליצירת תעלות, שוחות ופירי חפירה, בתנאי שטח שונים וקשים. בהשוואה לשיטות הקיימות כלונסאות ושיגומים, מערכות הדיפון תוצרת LTW מוזילות עלויות , מקצרות את זמן הביצוע ומסייעות לחסכון של עשרות אחוזים! והינן בעלות זמינות גבוהה. ניתן לתכנן את מידות מערכת הדיפון בהתאם לצרכי הפרויקטים, על פי גובה ורוחב משתנה. מערכות אלו מייעלות את ביצוע העבודה הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה כלכלית.

ביצוע פרויקט בשיטה זו, מאפשר חפירה לפי רוחב וגובה קבוע ולפיכך עלויות השיקום בתום העבודה הינן מוגדרות וקטנות בצורה משמעותית. בנוסף, השימוש במערכת דיפון מסוג LTW בשטח הפרויקט מונע סכנת התמוטטות או קריסות של התעלות החפורות. עבודה בשיטה זו הינה בטיחותית לאין שיעור עבור מבצעי העבודה ומונעת סכנות ונזקים בלתי צפויים. המערכת מאפשרת דיפון של קווים קיימים, חשיפתם ותיקונם על פי הצורך. שימוש במערכות דיפון בקרקע עם מי תהום מקלה באופן ניכר על בצוע העבודה

חברת יונית מוכרת או משכירה את המערכות על פי צרכי כל פרויקט ופרויקט ומלווה את ביצוע העבודה תוך מתן הדרכה מעשית לתפעול המערכת. בבעלות החברה מערכות שאיבה לכל סוגי הקרקע. חברת יונית משכירה את ציוד השאיבה בהתאמה לצורכי הפרויקט וסוג הקרקע.
במקרים רבים משכירה החברה את ציוד מערכות הדיפון יחד עם ציוד השאיבה לצורך ביצוע פרויקטים מיוחדים. לחברת יונית ניסיון רב בבצוע פרויקטים ועובדיה מיומנים ומקצועיים בעבודות מסוג זה.

סיור וירטואלי

לניווט בסיור אינטרקטיבי זה לחץ עם העכבר לכיוון התנועה הרצויה.

[kml_flashembed movie="/wp-content/uploads/2010/12/Yonit.swf" width="602" height="360"]

תמונות נוספות